Mapa serwisuKontaktPLENG
Strona głównaRekrutacjaDla studentaWykładowcyGaleriaKontakt

Wykładowcy specjalności Automotive Engineering

dr inż. Wojciech Ambroszko wojciech.ambroszko@pwr.wroc.pl

dr inż. Jacek Bałchanowski jacek.balchanowski@pwr.wroc.pl

mgr inż. Aleksander Górniak aleksander.gorniak@pwr.wroc.pl

Prof dr. hab. inż. Wiesław Fiebig wieslaw.fiebig@pwr.wroc.pl

dr inż. Anna Janicka anna.janicka@pwr.wroc.pl

dr inż. Ludomir Jankowski ludomir.jankowski@pwr.wroc.pl

Prof .dr hab. inż. Jerzy Kaleta jezry.kaleta@pwr.wroc.pl

dr inż. Krzysztof Kędzia krzysztof.kedzia@pwr.wroc.pl

dr inż. Marcin Korzeniowski marcin.korzeniowski@pwr.wroc.pl

dr inż. Marek Kułażyński marek.kulazynski@pwr.wroc.pl

dr inż. Krzysztof Miksiewicz krzysztof.miksiewicz@pwr.wroc.pl

Prof. dr hab. inż. Franciszek Przystupa franciszek.przystupa@pwr.wroc.pl

Prof. dr hab. inż. Marek Rybaczuk marek.rybaczuk@pwr.wroc.pl

dr inż. Zbigniew Sroka zbigniew.sroka@pwr.wroc.pl

Prof dr hab. inż. Mieczysław Szata mieczyslaw.szata@pwr.wroc.pl

dr inż. Janusz Szymkowski janusz.szymkowski@pwr.wroc.pl

dr inż. Marcin Tkaczyk marcin.tkaczyk@pwr.wroc.pl

dr inż. Krzysztof Widanka krzysztof.widanka@pwr.wroc.pl

dr inż. Radosła Wróbel radoslaw.wróbel@pwr.wroc.pl

Prof. dr hab. inż. Piotr Wrzecioniarz piotr.wrzecioniarz@pwr.wroc.pl

  Opiekun Specjalności
dr inż. Anna Janicka

Zakład Pojazdów Samochodowych i Silników Spalinowych
51-640 Wrocław, ul. Braci Gierymskich 164, bud. P-14
tel. + 48 71 3477918
> Politechnika Wrocławska
Politechnika Wrocawska - Wszystkie prawa zastrzeone © 2010+
design by: demostudio.pl